Cennik - Koszt przeszczepu włosów Warszawa – Dr Osuch Clinic

Przeszczepu włosów cena - Warszawa

Przeszczepu włosów cena - Warszawa

Zabieg przeszczepu włosów rozliczamy „na sztuki”, czyli finalna cena zabiegu zależy od tego ile mieszków włosowych (graftów) jest potrzebnych by uzyskać oczekiwany efekt. Pełny cennik jest poniżej Znajdziesz tu przedział cenowy dla poszczególnych przypadków.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Warszawie?

Często pacjenci sprawdzają ceny przeszczepu włosów w różnych klinikach. Rozbieżność w cenach zabiegu może zaskoczyć. Z czego wynika często dość duża różnica w wycenach zabiegu transplantacji włosów?

Różne kliniki w różny sposób przedstawiają wycenę. Niektórzy podają bardzo niską cenę, która nie do końca wiadomo co dokładnie zawiera. Podejmując decyzję zwróć uwagę nie tylko na samą cenę, ale co ona obejmuje. Podana cena przeszczepu włosów w cenniku Dr Osuch Clinic zawiera:

  • znieczulenie,
  • zabieg,
  • po-zabiegową opaskę opatrunkową,
  • wizyty kontrolne po zabiegu.

Przeszczep włosów wycenia się na podstawie ilości przeszczepionych graftów. Koszt przeszczepu włosów w cenniku został podany na podstawie orientacyjne ilości mieszków włosowych, jakie należy przeszczepić, aby pokryć ubytki włosów. W zależności od rozmiaru łysiny, możliwości przeszczepienia liczby mieszków i oczekiwanych efektów pacjenta, ostateczna cena może ulec zmianie.

Konkretną cenę przeszczepu włosów podamy po przeanalizowaniu Twojego przypadku. Jeśli chcesz ją uzyskać, wyślij nam zdjęcia dzięki formularzowi w zakładce konsultacja online.

Zabieg u najbardziej doświadczonego chirurga plastycznego w zakresie przeszczep włosów w Warszawie

Mamy poczucie, że nasze stawki są uczciwe i odzwierciedlają blisko 20-letnie doświadczenie dr Osucha w chirurgii plastycznej twarzy. Dr Piotr Osuch jest najbardziej doświadczonym chirurgiem plastycznym w zakresie przeszczepiania włosów w Warszawie. Zabiegi te wykonuje od 2001 roku.

Na swoim koncie ma wielu zadowolonych pacjentów oraz zerowy odsetek operacji poprawkowych. Zabiegi przeprowadzamy w sterylnych warunkach szpitala 1-dniowego. Przeszczep włosów wykonuje u nas zespół lekarski, pod nadzorem chirurga plastycznego. Nie zatrudniamy techników, jak to ma miejsce w Turcji.

 

Cennik zabiegu przeszczepu włosów 

PRZESZCZEP WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN

Lista zabiegów
Nazwa zabiegu Cena
Konsultacja lekarska (30 min)

300 zł

Przeszczep włosów cena za graft

10 zł

Czubek głowy (tonsura) (450-800 graftów)

9 000 – 14 000 zł

Małe zakola (300-500 graftów)

7 000 – 11 000 zł

Zakola i obniżenie linii włosów (600-1 100 graftów)

9 400 – 15 000 zł

Głębokie zakola i czubek głowy

14 900 – 29 000 zł

Przeszczep brody

8 000 – 19 000 zł

 

PRZESZCZEP WŁOSÓW DLA KOBIET

Przeszczep brwi
Nazwa zabiegu Cena
Konsultacja lekarska (30 min)

300 zł

Rekonstrukcja jednej brwi

5 000 zł

Rekonstrukcja obu brwi

9 000 zł

Obniżanie linii włosów
Nazwa zabiegu Cena
1 przeszczep

10 zł

Obniżanie linii włosów

8 000 – 20 000 zł

Dostępne metody płatności:


Formularz kontaktowy