Konsultacja online - przeszczep włosów – Dr Osuch Clinic

Przeszczep włosów - KONSULTACJA ONLINE

KONSULTACJA ONLINE - zbieg przeszczepu włosów

Czy przeszczep włosów sprawdzi się u Ciebie?


Przeprowadziliśmy wiele zabiegów przeszczepów włosów, dlatego zdajemy sobie sprawę, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Zmyślą o wygodzie i komforcie, przygotowaliśmy odpowiedni formularz kontaktowy, który umożliwi nam ocenę stanu łysienia i zaproponowanie najlepszej metody transplantacji włosów.

Skontaktuj się z Kliniką Chirurgii Odtwórczej Włosów

Umów się telefonicznie na konsultację z lekarzem w klinice pod numerem +48 501 093 653 lub wyślij nam swoje zdjęcia i informację poprzez poniższy formularz. Lekarz przeanalizuje Twoją sytuację i oczekiwania. Mailowo odeślemy rekomendację, co do najlepszej metody przeszczepu włosów oraz wycenę zabiegu.

Konsultacja online zabieg przeszczepu włosów

1. Podaj swoje dane

2. Dodatkowe informacje dla lekarza

Dodatkowe informacje dla lekarza – np. opis swojego problemu, swoje oczekiwania co do efektów zabiegu, itp. Im bardziej konkretnie napiszesz, tym lepiej będziemy w stanie dopasować naszą rekomendację.

3. Załącz zdjęcia głowy lub brody

*Załącz zdjęcie o rozmiarze do max.3MB

I. Zdjęcie przodu głowy (en face)

II. Zdjęcie tyłu głowy

III. Zdjęcie prawego profilu

IV. Zdjęcie lewego profilu

V. Widok głowy od góry

VI. Zdjęcie od dołu brody (jeśli zabieg ma dotyczyć zagęszczenia brody)

4. Bardziej szczegółowe informacje


Łysienie męskieŁysienie damskie

ProsteKręconeFalowane


1. Czy przyjmujesz doustne leki przeciw wypadaniu włosów: TakNie

Jeśli tak to proszę podać nazwę przyjmowanych leków

Od kiedy je Pan/ Pani przyjmuje?

2. Czy stosowane są preparaty („wcierki”) stosowane miejscowo na skórę? TakNie

Proszę podać nazwę przyjmowanych leków

Od kiedy je Pan/ Pani stosuje?

*Uwaga! Czas wysyłania wiadomości może się wydłużyć w zależności od wielkości załączonych dokumentów.

Dlaczego konsultacja lekarska przed przeszczepem włosów jest ważna?

Zabieg przeszczepów włosów jest operacją plastyczną, pomimo że nie wymaga hospitalizacji i jeszcze tego samego dnia pacjent może wrócić do domu. Transplantacja włosów wykonywana jest pod znieczuleniem miejscowym, a sam zabieg wykonuje się w sali operacyjnej. Dzięki zaawansowanej technologii metoda FUE pozwala na pobieranie pojedynczych mieszków włosowych. Dlatego nie ma potrzeby wycinania większych fragmentów owłosionej skóry, jak to ma miejsce przy starszej metodzie przeszczepu włosów.

Wstępna konsultacja online pozwala na wycenę przeszczepu włosów i omówienie jakiego efektu końcowego oczekuje pacjent. Dr Piotr Osuch przed zabiegiem musi ocenić stan głowy pacjenta i zaplanować ile mieszków włosowych oraz skąd może je pobrać. Dzięki swojemu doświadczeniu już na podstawie zdjęcia jest w stanie określić jaki efekt można uzyskać.

Jak szybko można przeprowadzić zabieg po konsultacji online?

Po ustaleniu szczegółów zabiegu przeszczepu włosów należy wykonać odpowiednie badania krwi. Jest to konieczne, aby wykluczyć zagrożenia, które mogły by na przykład spowodować nieprzyjęcie się przeszczepionych włosów. Z wynikami badań spotykasz się na ostatecznej konsultacji, którą można ustalić na ten sam dzień co zabieg. Jeśli wszystko jest w porządku, jeszcze tego samego dnia można przeprowadzić przeszczep włosów.