Opinie o przeszczepie włosów – Dr Osuch Clinic

Zobacz opinie naszych pacjentów


W Dr Osuch Clinic przeprowadziliśmy setki zabiegów przeszczepu włosów i ani jednego zabiegu poprawkowego. Od 20 lat działamy w Warszawie prowadząc kliniką chirurgi odtwórczej włosów. Na pierwszym miejscu jest dla nas pacjent i jego dobro. Zależy nam, aby osoba opuszczająca naszą klinikę była zadowolona z efektu końcowego i mogła cieszyć się z nowej i pięknej fryzury. Wiemy jak ważne jest, aby czuć się dobrze we własnym ciele.


Przeszczep włosów - opinie pacjentów


Czy przeszczep włosów jest dla Ciebie?


Rozważasz zabieg przeszczepu włosów i nie wiesz czy sprawdzi się u Ciebie? Może chciałbyś się dowiedzieć jaka metoda przeszczepu włosów będzie dla Ciebie najlepsza? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Doktor Piotr Osuch obejrzy zdjęcia załączone w mailu lub w formularzu i odpisze Tobie jaka metoda przeszczepu włosów sprawdzi się dla Ciebie oraz jakie efekty można uzyskać.

Zabieg przeszczepu włosów w Warszawie


Dowiedz się jak wygląda zabieg przeszczepu włosów w naszej klinice. Od 20 lat zajmujemy się chirurgią odtwórczą włosów i cieszymy się 100% skutecznością i doskonałą opinią wśród naszych pacjentów. Przez te wszystkie lata nie wykonaliśmy ani jednego zabiegu poprawkowego. Decydując się na Dr Osuch Clinic gwarantujemy 100% satysfakcji z efektów końcowych. Przeprowadzamy skuteczne zabiegi przeszczepu włosów oraz przeszczepu brody i wąsów.

Zabieg zagęszczania brody

przeszczep włosów w warszawie, przeszczep włosów warszawa, zagęszczanie brody

Zabieg przeszczepu włosów

przeszczep włosów w warszawie, przeszczep włosów warszawa, przeszczep włosów zakola